Projekt: Intranet - Wydawnictwo Steinborn

Formularz generowany z wykorzystaniem technologii AJAX

Termin realizacji

2009 - 2011 (nadal w rozwoju)

Zadania

Aplikacja ma za zadanie wspomóc typowe zadania pracowników Wydawnictwa. Najważniejszym celem jest prostota oraz szybkość działania interfejsu oraz możliwość dedykowania poszczególnych modułów aplikacji odpowiednim działom.

Przyjazny interfejs

Aby użytkownikom pracowało się wygodniej, większość modułów działa w technologii AJAX, w tle przesyłane są formularze, odświeżane dane na stronie.

Budowa modułowa

Aby można było sprostać rosnącym potrzebom Wydawnictwa aplikacja oparta jest o Zend Framework, dzięki czemu można szybko dopisywać kolejne funkcjonalności.

Obsługa użytkowników
Importy ogłoszeń z zewnętrznych źródeł

Importy ogłoszeń

Na potrzeby wymiany informacji opracowałem importer ogłoszeń, dzięki któremu za pomocą tzw. API, aplikacje powiązane mogą w łatwy sposób komunikować się z bazą danych gazety Anonse - Wydawnictwa Steinborn.
Rysunek obok przedstawia graficzną prezentację wymiany danych z witryną Anonse.pl.

Przykładowy moduł

Raport korekty ogłoszeń - Moduł pozwala na sprawdzanie jakości wprowadzonych ogłoszeń i graficznie pokazuje różnice między wprowadzonymi pierwotnie, a skorygowanymi ogłoszeniami.

Raport korygowanych ogłoszeń
Raport korygowanych ogłoszeń

Automatyzacja zadań

Wprowadzenie ułatwień do cyklicznych zadań, takich jak na przykład rozdzielanie nagrań, które trafiają na automaty zgłoszeniowe gazety Anonse, pozwala pracownikom zaoszczędzić czas, a także lepiej skupić się wykonywaniu swoich obowiązków.

Łatwiejsza wymiana informacji między poszczególnymi działami pozwala także na wykrywanie problemów wcześniej, a dzięki temu na ich rozwiązanie w dużo szybszym czasie.

Jeśli zainteresowały Państwa moje realizacje zapraszam do kontaktu.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.