Wizytówki i prezentacje firm

Autorski CMS

Na potrzeby prostych stron internetowych typu: wizytówki, prezentacje firm itp., napisałem za pomocą Zend Framework własny CMS, który ma na celu dostęp jedynie do kilku podstawowych funkcji strony, jak na przykład zmiana treści artykułu.

Modułowy panel administracyjny Modułowy panel administracyjny

W zależności od zaawansowania znajomości obsługi komputera panel administracyjny dostosowuję w taki sposób, aby z jednej strony sprostać oczekiwaniom klienta, a z drugiej spowodować, że nie będzie czuł się zagubiony w niepotrzebnym gąszczu możliwych opcji konfiguracji, które dostępne są w gotowych produktach CMS.

Łatwa obsługa strony

Prezentacja

Dla potencjalnego klienta najważniejsze jest to, co zobaczy, gdy wejdzie na Twoją stronę. Staram się, aby strony, które projektuję, były atrakcyjne wizualnie, różnorodne, a przede wszystkim przejrzyste.

Każdy projekt rozpoczynam od rozeznania w rynku i wybrania najlepszych według mnie stron o podobnej tematyce - i to nie tylko polskich. W ten sposób jestem w stanie pomóc przy doborze odpowiedniej formy prezentacji. Staram się także, aby szata graficzna i charakter odpowiadały tematyce strony.

Technologia

Tworzone przeze mnie strony opierają się o najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie projektowania stron. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie działać szybko i prawidłowo.
Potrzebujesz wersji strony na urządzenia mobilne (telefony, tablety)? To nie problem. Chcesz zintegrować aplikacje z zewnętrznymi usługami (Facebook, Google itp..)? To także nie problem. Najczęściej korzystam z bibliotek Zend Framework, jQuery, jQueryUI, jQueryMobile, a do każdej strony dołączam usługę Analytics firmy Google, która będzie dla Ciebie wielką skarbnicą wiedzy o tym, kto i jak korzysta z Twojej witryny.

Jeśli zainteresowały Państwa moje realizacje zapraszam do kontaktu.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.